SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
1504 m²
ID e produktit :
112176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet ne prishtin posedon 1504m2 gjithashtu esht i gatshem per gjdo veprimtari posedon nxemje qendrore me kalldaj si dhe me klimatizim ne ter objektin tri salla tmdhaja restaurantin 12 dhoma ashensorin gjithqka ka rregullim me arkitektur per me shum detaje te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit 044449605

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
37744449605
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »