SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
6.5ari ne ISTITUT PERBALL AL PETROLL
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI KA NE SHITJE 6.5 ARI NE LAGJEN ISTITUT PERBALL AL PETROLLIT VETEM 70m LARG RRUGES KRYSORE PEJ-VITOMERIC DHE KY PLAC PLOTESON TE GJITHA KUSHTET PER NJE TROLL KA UJ- RRYM- MANALIZIM- TL- KABLLOVIK-ITRNET RRUGEN TE SHTRUR ME KUBZA . DHE KA LEJE NDERTIMI PERKTHIMI I MENJEHERSHEM QMIMI SHUME I VOLITSHEM JU MIRPRESIM
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej istitut [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »