SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
5hektar e 40ari ne DARDANI-LOXH
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka ne shitje 5 hektr e 40 ari tok ne nje vend ne vendin e qujtur dardanija 3 rruges per ne loxh toka esht ne nje parcell ne nje vend koplet jo e ndar ka ujin ne tok ka bandert e rymes ne tok qe kalojn ka rrugen krysore te asflatur dkoplet rreth tokes dhe ka 2 rrug dydesore qe kalojn per rreth tokes qe do te thot esht e rrethur koplet me rrug toka dha ka nje posit shum te mir per shum veprimtari e per shum gjera dhe ka nje qmim te volitshem perkthimi i menjhershem dhe pa as nje problem me te voglin andaj kjo tok shitet ne menyr urgjente ju mirpresim.
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
DARDANI 3 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »