SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4ari NE LAGJEN GJEMAJL KADA PEJ
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-VIP-a ka ne shitje 4 ari troll ne lagjen gjemjl kada kokretisht vetem 200m larg shkolles se lagjes dhe trolli ka infrastruktur te plot-uj -rrym-kanalizim-TL-kabllovik-leje nedertimei-etj etj trolli shitet me qmim ter volitshem perkthimi i prones i menjehershem
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ -XHEMAJL KADA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »