SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke per shitje
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
880 m²
ID e produktit :
112201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka e cila gjendet ne fsh.Gorazhdec komuna e Pejes dhe eshte larg nga rruga kryesore perafersisht 850m, ka nje siperfaqe prej 88ari. Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »