SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira te Hotel Siriusi 250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
112203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa 2 dhomëshe me sip. 60 m2, prapa Hotelit "Sirius".
Banesa ka dhome fjetje, dhome dite me kuzhine, banjo, ballkon dhe ngrohje qendrore lokale si dhe është e mobiluar dhe e gatshme per banim!

Kontakt: 045/641-794
Viber:
+37745 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »