SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira ne Ulpian_ Benidona
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Ulpian ne Benidon. Banesa ndodhet ne katin e 6 me lift. Banesa jipet me qera vetem per qift ose familjar. Banesa posedon: dhome gjumi, kuzhin dhe sallon, banjo, taras, banesa eshte e mobiluar , mobile te reja .

Kontakt:
045/190 019 & 044/124-677
WhatsApp
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »