SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4ari NE ISTITUT-PEJE 20 MI EURO
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP KA NE SHITJE TROLLIN NE LAGJEN ISTITUT 100m larg rruges krysore PEJ -VITOMERIC PLLACI KA INFARSTRUKTUR TE PLOT PRONARI SHQIPETAR PERKETHIMI I MENJEHERSHME TROLI KA UJ-RRYM. I PERSHTATSHEM PER BANIM DHE AJO LAGJA KA LEJE NDERITMI 3PLUS 1 ANDAJ KA NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM JU MIRPRESIM. PLACI SHITET NE MENYR URGJENTE BEJM DHE NDRIM ME NDOJ BANES NE PEJE JU MIRPERESIM
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
DARDANI 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »