SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me Qira ne Fushe Kosove
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
112224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me Qira banesa ka 2dhoma gjumi,1sallon,banjo,terase 25m2 Banesa gjindete ne Fushe Kosove after shkolles mihajl grameno,banesa ne katin e 2.gjithesej 100m2.viber +37745248889 Si dhe 049835365. E mobilluar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Azem
Fushë Kosovë
045248889 Si dhe 049835365
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »