SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepi me 6 ari tok
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Ekstra :
Garazh, Parking Privat
ID e produktit :
112228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia komplet e bame mermet dhe nje hapsir shum te bukur eshte 2 kat plus podrumi o sa nje kat i shtepis i cili eshte rregulluar ne te mundet te nxirret edhe nje kat shtepie ,poashtu ka nje lokal dhe nje dhom ne oborr qe perdoret per pun shtepie , shtepia gjendet ne banje te pejes 100 metra larg termalit (hotelit me uj te ngroht ) po ashtu kati i par i shtepis eshte i mobiluar me nje qmim shum te arsyeshem shitet 160000 euro ndersa me qira 300 euro nr kontaktues 049172245 dhe ne viber ne nr +41764311299
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri "TOKA"
Prishtinë
049172245
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »