SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kate banesore per qira ne sofalite te Parku i princav.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
112249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoje kate banesore me qira ne sofali ,vende te qete dhe shtepi moderne 24 h uje dhe rryme oferta vlene vetem per kohe te gjate .Qmimi me marrveshje
Informata rreth publikuesit
Gjukaj
Bülach, Switzerland
0041763584418 ose 0037745929189
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »