SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1hk e40 ar ne Vitomerc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar kosoven ky agjencion ka ne shitje placin
Ne VITOMERIC nga 1hektar e 40 ari toka ka nje pozicjon fenomenal esht vetm 700m larg nga rruga krysore pej istog toka ka ujin rrymen kanalizimin dhe esht kapur per lagjet e rej qe po ndertohn ne f vitomeris ka 3 hyrje nga rruga krysore esht pron shqipetre perkthimi I menjehershem cmimi shume shume I volitshem vetem 1000 ero per ari shesim urgjentish ju mirpersim
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
VITOMERIC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »