SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a ka ne shitej 30 ari troll -PLLAC ne vitomeric ne afersi te domit- QENDER larg rruges krysore PEJ-ISTOG
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a ka ne shitej 30 ari troll -PLLAC ne vitomeric ne afersi te domit- QENDER larg rruges krysore PEJ-ISTOG vetem 70m trolli esht shum i pershtatshem ka uj ka rryn ka kanlizim dhe ujsells toksor dhe esht tok e klases 1 shitert me qmim shum te volitshem me qmim 2300 ero per ari perkthimi i menjehershem pa as nje problem andaj ju mirpresim sepse shitet ne menyre urgjente
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
VITOMERIC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »