SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen istitut konkretisht perball BERDYNAJ kopani apo PUMPES AL petroll Shiten. 10 ari me shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen istitut konkretisht perball BERDYNAJ kopani apo PUMPES AL petroll Shiten. 10 ari me shtepi shtepja 3.dhoma nje sallon nje kuzhin banjo koridor podrum 70m katror trolli posedon. Rrym.Uj,TL kanallizim tv kabllo-iternet . dhe vetem 20 metra nga rruga krysore pej vitomeric. Shitet me qmim shum te volitshme perkthimi I menjehershm
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »