SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Dardania, ish Jaglenice
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
440 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia e cila gjendet ne lagjen Dardania, ish Jaglenice (ne zonen e urbanizuar afer xhamise).
Shtepia eshte e banueshme ne gjendje te rregullt, ka 3.50 ari oborr para dhe mrapa.
Permbane ne vehte podrumin, katin perdhese, katin e pare dhe nenkulmin.
Siperfaqja ne total e shtepise eshte peraferisht 440 meter katrore.
Podrumi eshte i kompletuar dhe mund te perdoret per veprimtari te ndryshme. Ne podrum gjindet
kalldaja e nxemjes qendrore me pelet.
Kati i pare dhe i dyte jane te gatshem per banim kurse siperfaqja e nenkulmit eshte
e njejte me katet e me poshtme dhe mund te behet e gatshme per banim.
Kati perdhese posedon edhe lokalin ne te cilin mund te kryhet ndonje veprimtari biznesi. Lokali
ka rreth 30 meter katrore.

Pronari eshte shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me listen poseduse ku perkthimi
mund te behet menjehere.

Per me shume na kontaktoni
+377 45 452456
Informata rreth publikuesit
E
Prizren
+37745452456
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »