SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-.V.I.P-a KA NE SHITJE 8 ARI TROLL NE DARDANI 1 VETM 250m LARG NGA RRUGA KRYSORE
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-.V.I.P-a KA NE SHITJE 8 ARI TROLL NE DARDANI 1 VETM 250m LARG NGA RRUGA KRYSORE TROLLI KA RUGEN E ASFALTUAR DERI EN TROLL KA- UJ -KANALIZIM -TL- TV KALLOVIK RRYM ETJ ETJ KA LEJE NDERTIMI DHE SHUM I PERSHTATSHEM PER BANIM ME NJE QMIM SHUM SHUM TE VOLITSHEM URGJENTISHT SHITET
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
DARDANI 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »