SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese me qerra tek lagja e spitalit apo ne afersi.bane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
ID e produktit :
112300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese me qerra tek lagja e spitalit apo ne afersi.

banesa duhet te jete me nje dhome gjumi, dhome dite dhe kuzhine. Gjithsesi e mobiluar !

me kontaktoni ne kete address. emina.haxhiu@gmail.com
Informata rreth publikuesit
emina
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »