SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 troje kapur ne Dardani - Peje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE 2 TROJE KAPUR NJERI ME TJETRIN NJERI 5 ARI TJETRI 6.5 TROJET KAN INFRASTRUKTUR TE PLOT KA RUG TE ASFALLTUAR ESHT VETM 20m LARG NGA RRUGA KRYSORE ESHT NE AFERSI TE SHKOLLES NE MES RRUGES KRYSORE PEJ DEQN DHE PEJE DARDANI
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ VITOMERIC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »