SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepin me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
112310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne periferi te Prishtines ne magjistralen Prishtine-Podujev. Shtepia eshte dy kate ne katin e pare eshte salloni kuzhina dhe banjo, ndersa ne katin e dyte jane tri dhoma te gjumit. Shtepia eshte e mobiluar ka oborr dhe hyrje te veqant.
Qmimi 150 Euro
Per me shume kontakto ne numrin 044-375-097
Informata rreth publikuesit
Jakup
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »