SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 17 ari troll ne vitomeric perball ambullantes afer shkolles
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 17 ari troll ne vitomeric perball ambullantes afer shkolles dhe trroli esht shum i pershtatshem per banim trolli ka uj rrym tl dhe esht vetm 50m larg rruges krysore
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
VITOMERIC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »