SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE 10 ARI TROLL NE DARDANI 1 AFERSI TE SHKOLLES DHE VETEM 250 M LARG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE 10 ARI TROLL NE DARDANI 1 AFERSI TE SHKOLLES DHE VETEM 250 M LARG RRUGES KRYSORE DHE KA ASFALTUAR RUGEN DERI NE PLLAC DHE KA TE GJITH INFRASTRUKTUREN SI ,UJ,RRYM,KANALIZIM.TL, TV KALLOVIK. ETJ ETJ KA LEJE NDERTIMI DHE ESHT NJE LAGJE SHUM E PERSHTATSHME PER BANIM
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »