SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes dhe bej nderrim loklain
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
112338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes lokalin me baze 21 meter katror (5x4) dhe siperfaqe te pergjitshme 88 meter katror.lokali gjendet tek hani i dilit rr.llapit
lokali ka 3 kat dhe 1 podrum dhe 2 ballkone.bej nderrim me banes ne fushkosov dhe prishtin gjitashtu dhe me makin.perkthimi mund te behet menjeher tek noteri.nr.kontaktues 044844784.
Informata rreth publikuesit
Edon
Pristina
044844784
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »