SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
112343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen aktash afer fakulltetit ILIRIA 38,m2 ne katin e II ka 1.dhome 1.kuzhine 1.banjo dhe ballkon.
Mund te kontaktoni prej ores 13:00 deri ne 18:00
Informata rreth publikuesit
Rudolf
Pristina
045/607-707
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »