SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI -HOME-V.I.P-a ka ne shitje ne lagjen afer stacionit te atubusave pas marketit greta apo kokretisht pas dyqanit te lluster
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI -HOME-V.I.P-a ka ne shitje ne lagjen afer stacionit te atubusave pas marketit greta apo kokretisht pas dyqanit te llusterave DARDANET - 5 ari troll em nje shtepi ku me par ka qen kaffea vidovdan me nje qmim shum te volitshem dhe ne nje lagje shum te mir me nenjher pas banesave andaj na kontaktoni sa ma pare
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ TE ish OSSBE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »