SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 70 m2 ne Kalabri Kompleksi Riera - Llesna - Kodi 0638
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Kalabri - Kodi 0638

Lokacioni: Kompleksa Riera - Llesna

Siperfaqe: 70 m2

Kati 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Lift
- Mirembatje te Hymjes

- Objekti ka standarde te larte dhe e ndertuar me materialet me cilesore ne treg.

Çmimi 870 Euro m2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »