SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a Shet Ne lagjen Istitut konkretisht perball BERDYNAJ kopani apo PUMPES AL petroll Shiten. 11 ari Troll
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a Shet Ne lagjen Istitut konkretisht perball BERDYNAJ kopani apo PUMPES AL petroll Shiten. 11 ari Troll Trolli gjindet ne nje pjes shum te pershtatshme per ndertim dhe I Plotson te gjitha kushtet per Nertim ka uj,kanalizim,rrym, rugen e nderur me kocka ka fetyr ne rrug mbi 30 m dhe gjindet vetm 30 m nga rruga krysore vitomeric pej Shitet me Cmim shume te volitshme perkthimi I menjehershm.
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ ISTITUT TE BERDYNA KOMPANI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »