SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa tek rruga B ...bregu i diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
112381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa afer rruges B ne breg te diellit ne kompleksin "Alb-Vizion" . banesa posedon 61-m2 , ka nje dhome gjumi , 1 banjo . korridor. sallon dhe kuzhine ...ploteson gjitha nevojat dhe ka hapsire te shfrytezueshme ...ka hapsire per parking gjithashtu kendin e lojerave per femije ...ndertesa ka bazen e forte ka 2 garazhda nen te ...eshte me te gjitha standartet kualitative me leje ndertimi qe nga viti 2009 !

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prishtinë
049686889
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »