SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese 56m2 ne Ulpiane te fontana!Delta
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
112385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 2 dhoma dhe kuzhinen,ndodhet ne katin e pare te fontana ne Ulpiane!Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »