SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 50m2, kati 4-re, te Ambulanca ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:38
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
112397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 50m2, ne katin e 4-re, ndertesa me tulla te kuqe afer Ambulances ne Bregun e Diellit. Banesa eshte ndertim i shtetit, me dokumentacion te rregullt, perkthimi behet te Noteri. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka keto hapsira :
- qendrimi ditor
- kuzhine e trapezari
- dhome e fjetjes
- banjo e madhe
- shpajzi
- koridor
- ballkon
Parking te mjaftushem per veture, eshte e dhene me qera.
Qmimi eshte 53.000 euro komplet me mobilje.
Qmimi eshte 50.000 euro pa mobilje.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »