SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 120m2 kati perdhese ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:02
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
112398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali 120m² kati perdhese ne lagjen Mati 1. Lokali eshte ndertim i Pozhegu Brothers dhe ofron kushte shume te mira per biznes, pamje nga rruga, ka uje dhe rryme 24 ore, parking te mjaftueshem. Dokumentacioni i rregullt me flete poseduese. Lokali ka 2 banjo dhe eshte i gatshem per pune.
Qmimi eshte .1.000 euro.per meter katror

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »