SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
20ha me shtepi re ne vitomeric 65
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-VIP-a ka ne shitje placin trolin em 20 ari ne vitomeric rruga pej rozhaj nga rrethi 1kl apo kokretish 500m pa shku te restornat antika trolli ka 20 ari nje shtepi te re dhe ka nje infrastruktur te plot dhe nodhet larg nga rruga vetm 30m dhe i plotson gjitha kushtet per banim placi shitet ne menyr urgjente dhe perkthimi i menjehershem
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »