SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qera ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Madhësia :
2086 m²
ID e produktit :
112405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjindet ne Fushe Kosove, poseodn 2086m2, 7 kateshe, parking jasht dhe mbrenda, si dhe ashensor.


cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »