SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE QENDER TE QAFA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
112409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera e cila gjendet te Qafa nr rr. "UCK", Banesa eshte e mobiluar ne teresi gjendet ne katin e trete dhe ka kete renditje;

sallon
kuzhine
dhome e gjumit
banjo
teras
koridore

P.S. Nese pronari ua hek ujin dhe mbeturinat cmimi eshte 220 i Diskutueshem, por nese ju i merrni persiper te gjitha shpenzimet duke perfshir ujin, mbeturina, dhe rrymen cmimi vjen ne 200euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 (viber)
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com

o. Alj...
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »