SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera dhe ne shitje ne Lakrishte
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:12
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
112421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet perball stacionit policor, posedon 30m2 - perdhese.


cmimi i qeras 500 euro
cmimi i shitjes 110.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »