SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BUKURESHT MAHALL PEJE 3 ARI
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN NE BUKURESHT MAHALL 3 ARI TROLL NE NJE LAGJE SHUM TE PREFERUR NGA TE GJITH ANDAJ JU MIRPRESIM TROLLI ESHT I PERSHTATSHMEM PER SHUM VEPRIMTARI BIZNISORE APO DHE PER JETES NE NJE LAGJE FENOMENALE PER BANIM
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej bukuresht mahalll [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »