SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a shet-SHTEPIN ME 11 ari NE VITOMERIC
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar kosoven ky agjencion ka ne shitje placin shesim shtepin ne vitomeric ne rrugen krysore pej istog shtepija ka 11ari ka dy kate 8 dhoma banimi ka nje plan fenomenl ka ujin rrynem kanalizimin rrjetn kabllor e telofeonik ka nje pazicjon shum fenomenla per shum vepritari bizisore pronari shqipetar qmimi shum I volitshem na kontaktoni ju mirpersim
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ BUKURESHT MAHALL [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »