SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI NE PEJE BJELLO POLE 7ari
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar kosoven ky agjencion ka ne shitje placin 7 ari ne lagjen bjell pole nepej perball varrezave te qytet ky plac ben per shum veprimtari biznisore per jetes e per shum shum veprimtari tjera . pllaci esht pron shiptarit dhe perkthimi I menjehershem
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej - bjello pole te varezat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »