SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa 84m2 në Qender te Grandi M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m2 në Qender afer Hotel Grand, kati i I-rë, në shfrytezim ka mbi 100m2, ndertim i vjeter e mobiluar dhe e renovuar komplet.
Banesa posedon: 4 dhoma, kuzhinë, dy banjo+dy wc, 2 ballkona dhe bodrumin.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »