SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 2 shtepija ne nje oborr ne lagjen te shkolla ekonomike ne pej
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 2 shtepija ne nje oborr ne lagjen te shkolla ekonomike ne pej larg nga shkolla vetm 70m dhe ball per ball me shkoll ka nje ifrastruktur te kopletur dhe esht e gatshme per banim perkthimi i menjehershem dhe me Cmim te volitshem
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ TE SHKOLLA EKONOMIKE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »