SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 93 m2 ne Mat te Super Viva - Kodi 0642
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Mat - Kodi 0642

Lokacioni: Kompleksi Albakos afer Super Vives dhe Chelsi Point

Siperfaqe: 93 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Lift

- Komplet Objekti eshte 7 katshe
- Ndriqim te Mjaftushem
- Banesa gjindet ne rrugen kryesore

Çmimi 700 Euro m2 i Diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »