SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI HOME-V.I.P-a ka ne shitje 5 ari troll me 2 shtepija ne nje oborr -PEJ-
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI HOME-V.I.P-a ka ne shitje 5 ari troll me 2 shtepija ne nje oborr trolli ka uj-- rrym--- kanalizi-- tv- kabllovik-- itrnet-- TL-----rrug te shtrur me kocka nje lagje qe rruga nuk ka dalje po vetem me 10 shtepi esht nje lagje e urbanizur dhe shum e qet per banim dhe shum e pershtatshme per jetes ka afer shkollen - marketin EXKIMO- spitali familjar -- etj etj dyqane shm me vler e domosdoshme per jetes dhe esht vetem 30m lrag nga rruga krysore pej --istog -- andaj dukumetaacioni o i rregullt perkthmi i menjehershem dhe qmimi shum shum i lir

049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PE -ISTITUT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »