SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesën e re me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
112471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte objekt i ri dhe i pa banuar deri me tani , banesa eshte e mobiluar me te gjitha sendet , banesa gjindet ne Prishtine tek gjykata e qarkut me saktsisht tregu i gjelbert , banesa eshte ne katin e parë Banes posedon :3 dhoma gjumiSalloniBanjoKuzhina

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Prishtinë
049259519
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »