SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 105m² NË KATIN E -I- DARDANI KURRIZ
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 105 m² NE DARDANI TE BANESAT E GJELBERTA KATI I -I- ME PAMJE NGA PLATOJA E KURRIZIT E PËRSHTATSHME PËR ZYRË, ORDINANCË DHE VEPRIMTARI TE NDRYSHME
NR. I TEL: 044-375-034
BANESA POSEDON
1.SALLON
3 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR, KUZHINE, TREPEZARI
1 BANJO
1 WC
1 BALLKON
1 SHPAJZ, Nxemje Qëndrore
Informata rreth publikuesit
shemi_1973
044 375 034
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »