SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHET NE LAGJEN DARDAI-1- 5ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ka ne shitje trollin prej 5 ARI NE LAGJEN DARDANIJA 1 KOKRETISHT NGJITUR ME SHKOLLEN E DARDANIS PLLACI KA NJE SHTEPI TE DEMOLUR DHE KA NJE INFRASTRUKTUR TE PLOT KA LEJE NDERITMI DHE SHUM I PERSHTATSHEM PER BANIM .
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
DARDANI 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »