SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ka ne shitje dy placa te kapur njeri me tjetrin njeri ka 6 .5 ari tjetri 5 ari ne dardani 1 pej.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ka ne shitje dy placa te kapur njeri me tjetrin njeri ka 6 .5 ari tjetri 5 ari te dyt jan ngjitur njeri me tjetrin ben te shiten te dyt kapur apo veq e veq sipas deshires jan ne dardani 1 shum afer stadjumit te qytetit kan te gjitha kushtet per ndertim dhe perkethimi i menjehershem.
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
dardani 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »