SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira ne Dragodan
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Arberia perball Maxi Market kati i 3 e mobiluar dhe komode, banesa posedon:Dhome gjumi, sallon, kuzhin, banjo .
Kontakt:
045/641-794 & 044/124-677
WhatsApp
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »