SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen Ne lagjen istitut konkretisht perball berdynaj kopani apo pumpes AL petroll Shiten. 7 ari me dy shtepja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen Ne lagjen istitut konkretisht perball berdynaj kopani apo pumpes AL petroll Shiten. 7 ari me dy shtepja njera e ndertuar ne 1991 e cilla ka 2 dhoma nje sallon me kuzhin banjo koridor dhe ka 95m, katror dhe njera e ndertur ne vitin 2008 e cilla ka 2 dhoma kuzhin me sallon koridor banjo trolli ka uj-kanalizim-rrym- tv kabull,itrnet –TL dhe vetem 10 metra nga rruga krysore pej vitomeric. Shitet me qmim shum te volitshme perkthimi I menjehershm
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ ISTITUT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »