SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Fshatin Nderkombetar-Veternik
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
265 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjentisht shitet shtepia ne Fshatin Nderkombetar ne Veternik, me siperfaqe te truallit prej 5 ari dhe shtepia me 265 m2. Shtepia ka dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, tri dhoma te fjetjes, 3 banjo, 2 ballkona, terasa, oborri i rregulluar, garazha dhe podrumi.
Shtepia ka nxemje gjeotermale dhe pozite shume te mire, e kthyer kah dielli.
Çmimi I shtepise eshte 300,000 euro.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »