SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese me qira, Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qera në Bregun e Diellit (banesat e Pozhegu Brothers). Banesa ka 74m2, është e re dhe e mobiluar. Banesa është në katin e 5-të, lifti punon dhe banesa mirëmbahet nga kompania. Preferohen familjarë ose studente.
Kontakt :
045/641-794 & 044/124-677
WhatsApp
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »