SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE DRAGODAN TE KOMUNA E RE
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
112560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese duplex me qera e cila gjendet ne Dragodan afer komunes se re mbi Maxi Market, Banesa eshte ne katin e katert, eshte e mobiluar dhe rregulluar extra, posedon lift,.

Banesa ka kete renditje;

sallon
kuzhine
dhome e gjumit
banjo
teras
koridore

Bnaesa ka dy nivele, cmimi eshte 320 i Diskutueshem.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 (viber)
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »